Kullanım Koşulları Sözleşmesi

Kullanım Koşulları

Son güncellenme: 08/07/2023

Hoş geldiniz! https://enucuzfiyatlari.com/ web sitesini ziyaret etmeden önce lütfen bu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Sitemize erişmek, bu sözleşmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelir ve şartlara uymayı taahhüt edersiniz. Eğer koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişimi sonlandırınız. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece, bu sözleşmeyi tamamen kabul ettiğiniz varsayılır.

https://enucuzfiyatlari.com/ web sitesi Şirket Adı tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra “SİTE” olarak anılacaktır. Bu Kullanım Koşulları, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmektedir. SİTE, tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve bu değişiklikler, SİTE üzerinden yayınlandığı anda tüm kullanıcılarımız tarafından kabul edilmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik politikamız, kişisel verilerinizin işlenme prensiplerini düzenlemek üzere ayrı bir sayfada yer almaktadır. SİTE’yi kullanarak, kişisel verilerinizin bu politikaya uygun olarak işlendiğini kabul etmiş olursunuz.

Hizmet Kapsamı

Şirket Adı olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini yasalara uygun bir şekilde belirlemekte özgürüz. Yapacağımız değişiklikler, SİTE üzerinden yayınlandığı anda yürürlüğe girecektir.

Telif Hakları

SİTE’de yer alan tüm içerikler (metinler, kodlar, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları, yazılım vb.) Şirket Adı’na aittir ve tüm hakları saklıdır. İçeriğin izinsiz çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

Kullanıcılar, SİTE’yi yasalara uygun bir şekilde ve kişisel amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişilerin haklarına zarar verecek herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını taahhüt ederler. SİTE’nin kullanımıyla ilgili olarak kullanıcıların yasal ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. SİTE, üçüncü taraf sitelere verilen bağlantılar aracılığıyla sağlanan içeriklerden sorumlu değildir. SİTE’nin virüslerden tamamen arındırılmış olduğu garanti edilmemektedir ve kullanıcılar virüs koruması için gerekli önlemleri almaktan sorumludur. SİTE’nin hizmetlerinde kusur veya kesinti olmayacağına dair garanti verilmemektedir ve SİTE, erişimi önceden bildirmeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

SİTE’nin kullanımından kaynaklanan zararlardan dolayı sadece kasıt veya ağır ihmalden sorumlu tutulabiliriz. İhlalden kaynaklanan zararlarda talep edilebilecek tazminat, öngörülebilir hasarlarla sınırlı olacaktır. İnsan hayatı, bedensel zararlar veya kişinin sağlığına gelebilecek zararlarda bu sorumluluk sınırlaması geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep olarak kabul edilen durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmaz.

Uyuşmazlık Çözümü

Bu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından kaynaklanacak uyuşmazlıkların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır. İstanbul Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu kullanım koşulları, https://enucuzfiyatlari.com/ aracılığıyla oluşturulmuştur.