En Ucuz Elektrikli Motor Fiyatları

Yazarı admin 0

Elektrikli motorlar yeni nesil çevre dostu taşıtlar olarak büyük ilgi görüyor. İleri düzeyde teknolojik detaylara sahip olan bu motorlar şarj edilebilir özellikleri sayesinde aynı zamanda bütçe dostu bir kullanım imkanı sağlıyor. Elektrikli motorlar oldukça renkli ve şık bir tasarım ile görücü karşısına çıkıyor. Farklı markaların ürünleri farklı tasarım ve donanım özellikleri ile birlikte değişik renklerde satışa sunuluyor. Tüm bu detaylar elektrikli motor alıcılarının ilgi duyduğu ve araştırdığı özellikler arasında yer alıyor. Ve bu özelliklerle birlikte en ucuz elektrikli motor fiyatları en çok araştırılan konulardan birisi oluyor.

En ucuz elektrikli motor markaları

Elektrikli motor fiyatları marka ve sahip oldukları özelliklere göre değişiyor. Hepsinin genel özelliği şarj edilebilir bir sisteme sahip olması ve elektrik enerjisi ile çalışması. Dolaysıyla yükselen benzin fiyatları ile beraber oldukça ilgi görmeye başlıyor. Benzinli araçlara ve motorlara göre oldukça ekonomik bir kullanıma sahip olan bu motorlar aynı zamanda B sınıfı ehliyet ile de kullanılabiliyor. Böylelikle ekstra bir motor ehliyet almanıza gerek kalmadan bu keyifli ve ekonomik sürüş imkanlarından faydalanabiliyorsunuz.

Motor fiyatları elektrikli sınıflarda diğer modellere göre oldukça uygun seyrediyor. En ucuz motor grupları elektrikli motorlar ve elektrikli scooterler olarak yer alıyor.

Tüm bu özellikler doğrultusunda en ucuz elektrikli motor markaları ve fiyatları merak ediliyor. Sizlerde ekonomik bir kullanım için fiyat performans açısından en verimli elektrikli motor markalarını ve fiyatlarını araştırıyorsanız işte size önerebileceğimiz bazı markalar ve modelleri;

Falcon Leo 6800

230V elektrik giriş ile yaklaşık olarak 10 saatte şarj olabilen Falcon Leo 6800, bu şarj ile 6-8 saat arasında kesintisiz olarak kullanılabiliyor. Ve bu şarj ile ortalama olarak 50 kilometreye kadar yol yapabiliyor. Güvenli ve teknoloji kullanım özelliklerine sahip bu model en ucuz elektrikli motorlar arasında yer alıyor.

Falcon Leo 6800 ortalama satış fiyatı 25.000 TL’dir.

Kral Tango-l

Kral Tango-l model elektrikli motorlar en konforlu gruplar arasında yer alıyor. 45 km menzile sahip olan bu modellerde dolu şarj ile 6-8 saat arası kesintisiz bir kullanım elde edebilirsiniz. 2 yıl garantili akü desteği ile satışa sunulan bu model fiyat performans açısından en başarılı modellerden birisidir.

Kral Tango-l ortalama satış fiyatı 24.500 TL2dir.

Yuki Yk-35

45 kilometre menzile sahip Yuki Yk-35 110 W elektrik giriş ile şarj olabilen bir modeldir. Dolu şart ile 6-8 saat arasında güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Oturaklı yapısı ile B ehliyeti olanlar için en ideal modellerden birisi olarak tavsiye ediliyor.

Yuki Yk-35 ortalama satı fiyatı: 24.250 TL’dir.

Motolux Alf 5

45 km menzile sahip olan Motolux Alf5 model elektrikli motorlar dolu şarj ile ortalama olarak 50-60 km kadar yol alabiliyor. Geniş renk seçenekleri ile bir elektrikli motordan beklediğiniz tüm ihtiyaçları maksimum düzeyde karşılayabiliyor.

Motolux Alf5 ortalama satış fiyatı 20.000 TL’dir.

Falcon Gypsy

57 kilometre menzile sahip olan Falcon Gypsy dolu bir şarj ile 6-8 saat arasında kesintisiz bir kullanım sunuyor. En çok tercih edilen markalardan birisi olarak aynı zamanda en ucuz elektrikli motorlardan birisi olarak biliniyor. Farklı renk alternatifleri sayesinde kadın kullanıcılarında hayli ilgisini çekiyor.

Falcon Gypsy ortalama satış fiyatı 19.500-19.750 TL arasında seyrediyor.

Volta VSX 5

Volta markası elektrkli motorlar konusunda oldukça başarılı bir marka. Farklı modelleri ile her tür hyiacı en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Volta VSX5 modeli çıkarılabilir akü özelliği ile kolay şarj imkanı sunuyor.

Volta VSX5 ortalama satış fiyatı 17.250 TL’dir.

Volta VSX

Volta VSX elektrikli motor sorunsuz bir şekilde yıllarca güvenli bir kullanım sunabilen en ucuz elektrkli motorlardan birisidir. 150 kg taşıma kapasitesine sahip olan bu model çıkarılabilir aküsü sayesinde evde de şarj olabiliyor. Ve ortalama 50 kuruşluk elektrik tüketimi ile 55 km’ye kadar yol alabiliyor.

Volta VSX ortalama satış fiyatı 15.850 TL’dir.

Yuki Lucky Yk-51

Piyasada en ucuz elektrikli motor olarak Yuki markasının farklı modelleri yer alıyor. Yuki Lucky Yk-51 modeli fiyat konusunda en ucuz modellerden birisi. Bu elektrikli motor ile 4-6 saat arasında kesintisiz bir kullanım elde edebilirsiniz. 150 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan Yuki Yk-51 240W-DC motor gücünde.

Yuki Lucky Yk-51 ortalama satış fiyatı 14.000-14.500 TL arasında seyrediyor.